Hírek

Hírek

Sikeres idényt zárt OB I-es csapatunk

A biztos bentmaradást jelentő 12. helyen zárta az Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület (AVUS) a vízilabda OB I-es bajnokságot.

Nem bírtunk a kapussal

A Markovits Kálmán Országos Bajnokságban szereplő csapatunk a Tatabányával játszott.

Büntetőkkel maradtunk csak alul

Az E.ON OB I-es vízilabda-bajnokság 11-12. helyért való rájátszásának utolsó, harmadik mérkőzésén csapatunk 8-8-re végzett, majd ötméteresekkel kapott ki Tatabányán, így a 12. helyen végeztünk.

A mindent eldöntő csata

Az E.ON OB I-es vízilabda-bajnokság 11–12. helyért zajló rájátszásának harmadik mérkőzésén szerdán 17.30-kor az Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület (AVUS) a Tatabánya vendége lesz.

Behúztuk!

Az OB I-es vízilabda-bajnokság 11-12. helyért való rájátszásának második mérkőzésén az Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület (AVUS) két góllal verte a Tatabányát.

Győzelemmel búcsúznának szurkolóiktól

Az E.ON OB I-es vízilabda-bajnokság 11-12. helyért való rájátszásának második fordulójában szombaton 16 órakor az Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület (AVUS) a Tatabányát fogadja.

Győzelem Egerben!

Gortva Zoltán ifjúsági csapata hat góllal nyert Hevesben, és szoros meccsen eggyel kikapott idehaza.