Baby I.-es csapatunk is lezárta a 2025/2026-os szezont
Egyesületünkben utolsóként, hétvégén a DVL Baby I.-eseink is lezárták az idei szezont és átvették az emlékérmüket Kaposváron.
Egyesületünkben utolsóként, hétvégén a DVL Baby I.-eseink is lezárták az idei szezont és átvették az emlékérmüket Kaposváron.
Három 2013-as születésű játékosunk képviseli egyesületünket az idei tehetséggondozón Szentesen: Tóth Áron, Konecsni Levente és Hegedüs Attila.
Kezdő Baby II.-es csapatunk ritkán tapasztalt létszámmal képviseltette magát az idei szezonban.
Nagyné Ács Tímea és Jenei Dániel edzőinkkel kezdték megtanulni a vízilabda alapjait.
A hétvégén rendezték a 2013-as korosztály országos 8-as döntőjét Szentesen, ahol csapatunk a 7. helyen végzett.