Biztató eredmény vasárnapra!

Remekül helytállt az AVUS a Komjádi Kupa első mérkőzésén Pécsett.

PSK-Pécsi VSK-AVUS 9-8 (2-3, 2-0, 4-2, 1-2). -  Pécs, Komjádi Kupa, negyeddöntő, első mérkőzés, vezette: Varga, Csizmadia.

AVUS: Kovács B. - Hajmási 1, Ekler B. 4, Ekler Zs., Sebestyén, Sági 2, Szőke. Csere: Berényi, Makrai 1, Mercs, Szabó B., Pónya. Edző: Matajsz Márk.

Habár a pécsiek gyorsan vezetést szereztek, a vasiak három és fél perc alatt három gólt szerezve megfordították az állást. A második negyedben viszont csak a hazaiak szereztek gólt - kettőt - így a nagyszünetben 4-3-re már ők vezettek. A harmadik negyed végén már 8-5-re is mentek a mecsekaljaiak, ám a zárófelvonásban Ekler Bendegúz két gólja azt jelentette, hogy a Pécs minimális, egygólos előnyből várja a visszavágót.

A visszavágót vasárnap 14 órakor rendezik az AVUS uszodájában. További részletek hamarosan!