Ez igen!Óriási meccsen jutottunk tovább!

A Komjádi Kupa negyeddöntőjében nagy meccsen büntetőkkel győztük le a Pécset.

AVUS-PSN-Pécsi VSK 12-11 (2-4, 3-3, 2-1, 5-3). Büntetőkkel: 16-14. – Szombathely, 150 néző, Komjádi Kupa-mérkőzés, negyeddöntő, visszavágó, vezette: Bereczki, Duray.

AVUS: Kovács B. – Hajmási 1, Ekler B. 3, Ekler Zs. 1, Makrai, Sebestyén 3, Sági. Csere: Baranyai 2, Berényi, Mercs, Szőke 2. Edző: Matajsz Márk.

A vendég pécsiek kezdték jobban a mérkőzést, az első negyedben 4-2-re, a másodikban 7-5-re is vezettek. A harmadik negyedben viszont elkezdte a felzárkózást az AVUS, átvette a vezetést is, ám a vendégek sem hagyták magukat. A hajrát azonban az óriási szívvel játszó aligátorok bírták jobban erővel és és fél perccel a vége előtt 12-10-re vezettek, de a Pécs egy gólra felzárkózott.

Mivel a végeredmény 12-11 lett - tehát a pécsihez hasonlóan egy gól döntött - öt-öt büntető következett. Mindkét csapat hármat-hármat bedobott – ezután felváltva jöttek az ötméteresek. Szőke Benedek nem hibázott, Gaszt büntetőjét viszont Kovács kivédte – így az AVUS jutott a legjobb négy közé!